F.A.Q.

Залежно від розв’язуваної проблеми процедуру можна проводити щотижня до досягнення позитивного клінічного результату. Так як активно не пошкоджує роговий шар епідермісу, то процедура може виконуватися багаторазово, але не частіше, ніж 1 раз в 7 днів.

До протипоказань відноситься вагітність, лактація, порушення цілісності шкірного покриву, вірусні захворювання шкіри в активній фазі, загострення сверблячих дерматозів, активна сонячна інсоляція, прийом фотосенсибілізуючих препаратів.

Процедура PRX-T®33 терапії виконується в залежності від показань (шрами, рубці, зморшки середнього ступеня вираження, дрібні мімічні зморшки, гіперпігментація) в залежності від ступеня вираження проблеми.

Активна сонячна інсоляція дозволена після 7 днів після процедури, з обов’язковим використанням крему з фізичним фактором захисту.

Після активної сонячної інсоляції процедуру можна проводити через тиждень.

В PRX-T®33 відсутній реабілітаційний період, що виділяє його серед ін’єкційних біоревіталізуючих методик. Після процедури ви можете відразу ж вести активний спосіб життя, так як не пошкоджується роговий шар епідермісу. В рідких випадках може спостерігатися невелике лущення.

Ефект, який ви отримаєте, буде короткостроковим, що дозволяє розглядати PRX-T®33 як процедуру на вихід. Рекомендований же домашній догляд є невід’ємною частиною PRX-T®33 – терапії, так як активні речовини, що містяться в засобах домашнього догляду стимулюють вироблення власних факторів росту шкіри.

Процедуру PRX-T®33 можна робити через 2 тижні після ботулінотерапіі, так як PRX-T®33 може привезти до посилення мікроциркуляції і якнайшвидшої біодеградації препарату, а процедуру мезотерапії і біоревіталізації бажано робити через 8 – 24 години після терапії, так як це буде посилювати ефект ревіталізації шкіри.

З підготовкою та нанесенням фінального крему WiQo Med процедура триває 15 хвилин.

PRX-T®33 наноситься за допомогою інтенсивних масажних рухів. Ви будете відчувати невеликий тиск на ділянці нанесення препарату. Після нанесення PRX-T®33 ви можете відчути легке поколювання або печіння (на 2 за 10-бальною шкалою). Ці відчуття обумовлені нерівномірністю шкірного покриву, індивідуальної чутливістю і цілісністю шкірного покриву.

Ексклюзивний дистриб’ютор в Україні WIQO Ukraine